24. novembrī Liepājā norisināsies lielākais Ziemassvētku tirdziņš

Tuvojošos ziemu Liepājas iedzīvotāji un viesi sagaidīs patiesi īpaši. 24. novembrī Liepājas Olimpiskais centrs uz vienu dienu pārtaps par Ziemassvētku pilsētiņu zem jumta. Šeit no plkst. 10 līdz 17 norisināsies Liepājas Ziemassvētku tirdziņš. Unikāli izstrādājumi, gards ēdiens, svētku dekorācijas vai apģērbs – visu atradīsit vienuviet, savukārt par ieeju nekas nebūs jāmaksā.

Vairāk nekā 150 tirgotāju vienuviet

24. novembrī no plkst. 10 līdz 17 Liepājas Olimpiskajā centrā notiekošais tirdziņš pulcēs vairāk nekā 150 pārdevēju, kas ieradušies no visdažādākajiem stūrīšiem – sākot ar mazajiem uzņēmējiem, līdz labi zināmiem zīmoliem, kas piedāvās plašu izvēles klāstu. Ražotāji piedāvās svaigus pārtikas produktus, konditorejas izstrādājumus, saldumus, augu tējas, garšvielas, medu, ievārījumus, šokolādes utt. Tos, kuri meklē svētku atribūtiku, sagaidīs vaska sveces, eglītes rotājumi, lampiņas, vilnas izstrādājumi, Ziemassvētku pušķi, rokdarbi no lina un filca, dzintara rotas un vēl vairāk. Ar iespēju iegādāties kaut ko jaunu vilinās arī apģērbu un aksesuāru ražotāji. Šeit, uz vietas satiktie radītāji ar prieku atbildēs uz visiem Jūs interesējošajiem jautājumiem un palīdzēs atrast labāko cenas un kvalitātes attiecību. Bagātīgā izvēle palīdzēs atrast preci ikvienam apmeklētājam.

Idejas svētku galdam un mīļajiem

Oriģināli izstrādājumi, gards ēdiens, unikālas preces, moderni apģērbi, dažādi līdzekļi, roku darba rotas un Ziemassvētku atribūtika bagātīgā klāstā – vai atrast šo visu zem viena jumta nav tas, par ko sapņo ikviens, kurš gatavojas Ziemassvētkiem? Tirdziņā būs iespējams jau iepriekš, bez stresa un rindām sagatavoties lielākajiem gada svētkiem. Kāpēc stāvēt tirdzniecības centru rindās un pirkt izstrādājumus, kas ne ar ko neatšķiras, ja varat nesteidzoties atrast unikālas dāvanas saviem mīļajiem?

 

Последние новости

0
0
Оценки
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомление о
guest

0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0
Хотелось бы услышать ваши мысли, пожалуйста, прокомментируйте.x