Mazajam liepājniekam nepieciešama mūsu palīdzība

18.martā, tieši Liepājas dzimšanas dienā, mazajam liepājniekam Rodrigo būs 6 gadi.

Mamma Kristīne stāsta, ka dēls piedzimis laikā, vesels un stiprs puika, attīstījies atbilstoši vecumam un līdzinājies saviem vienaudžiem. Aktīvs, jautrs puika, kuram ļoti patīk fiziskās aktivitātes, īpaši baseins. Pēc 2 gadu vecuma mammai sāk likties, ka kaut kas nav kārtībā un sāka apmeklēt vienu ārstu pēc otra – vairāki logopēdi, psihologi, psihiatrs, ģenētiķis, encelofalogramma, Ados tests, magnētiskā rezonansi, duplerogrāfija u.c., bet neskatoties uz to, tā arī nav izdevies atrast īsto iemeslu, kāpēc bērns nerunā? Tāpat arī nav konkrētas diagnozes, bet ir tikai aizdomas par autiskā spektra traucējumiem, kas arī 100 procenti neapstiprināts.

Vecāki ļoti uztraucas par sava bērna nākotni, jo drīz būtu jāsēžas skolas solā, bet par to ir agri spriest, jo no sākuma ir jādomā kā attīstīt valodu. Uzvedības problēmas vecāki neatzīmē.

Abi divi vecāki nedomā padoties un ir parādījusies iespēja doties uz Sanktpēterburgas klīniku Doktrīna, kur tiks veiktas vairākas manipulācijas valodas un galvas smadzeņu stimulācijai. Klīnika ārstē ne tikai Krievijas pilsoņus, bet ļoti daudz arī pacientus no Eiropas valstīm. Protams klīnikas pakalpojumi ir par maksu. Ģimene ļoti cer uz šo klīniku, jo ir komunicējuši ar vecākiem, kuriem ir līdzīgas problēmas. Lai uzsāktu ārstēšanu ir nepieciešama neirologa konsultācija, Alfrēda Tomatisa kurss, transkraniālā galvas smadzeņu stimulācija, ospeopātijas kurss. Aptuvenās izmaksas visām manipuācijām ir apmēram 5000 eiro. Ģimene dara visu iespējamo, bet tādu summu tik īsā laikā nav pa spēkam iegūt.

Kopā mēs visi varētu palīdzēt mazajam liepājniekam, pārskaitot naudu uz mammas kontu:

Kristīne Potocka

Banka: AS SWEDBANK

Konts: LV88HABA0551026346349 

Mērķis: ziedojums bērna ārstēšanai

Теперь ИнфоЛиепая есть и в Телеграм! Подписывайтесь, и следите за актуальными новостями Латвии и Лиепаи на нашем канале Infoliepaja.lv

Если и вы что-то нашли или потеряли, или стали свидетелем необычной ситуации, а может просто хотите поделиться с окружающими важной и полезной информацией, пишите нам на E-mail: redakcija@infoliepaja.lv.

 

Последние новости

0 0 оценка
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0
Хотелось бы услышать ваши мысли, пожалуйста, прокомментируйте.x
()
x

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.