Savākta nepieciešamā summa mazajam Arsenijam!

Pagājusi mazliet vairāk nekā diennakts kopš brīža, kad portālā parādījās informācija par mazo liepājnieku Arseniju, kuram bija vajadzīga jūsu palīdzība.

Atsaucās un nepagāja garām tūkstoši cilvēku. Jūs dalījāties informāciju, pārskaitījāt naudu uz kontu, devāt naudu personīgi mazuļa vecākiem. Arsenija ģimene izteic pateicību katram, jo jūs uzdāvinājāt cerību!

Uz doto brīdi savākti 20 000 eiro – gandrīz visa nepieciešamā summa. Arsenijs jau nākamajā trešdienā dosies uz Baltkrieviju ar mammu, lai sāktu ārstēšanu.

Arsenija mamma saka: “Tas ir brīnums! Pasaulē ir tik daudz labsirdīgu un atsaucīgu cilvēku! Liels paldies, jūsu atbalsts dod man spēku.”

Atgādināsim, Jūnija sākumā mazulim tika diagnosticēts smadzeņu stumbra audzējs (“smadzeņu stumbra glioma”). Arsenija vecākiem tika piedāvāta ārstēšana Baltkrievijas klīnikā pie speciālistiem, kuriem jau ir plaša pieredze cīņā pret šo slimību. Ārstēšana Baltkrievijas klīnikā ir maksas – pēc iepriekšējiem aprēķiniem tā ir 23 000 dolāru ( ≈ 20 500 eiro).

Ja jums rodas papildus jautājumi, jūs varat sazināties ar portālu, uzrakstot uz e – pastu (redakcija@infoliepaja.lv), mēs aizsūtīsim Arsenija radinieku kontaktus.

Lasiet: Mazajam liepājniekam steidzami vajadzīga mūsu palīdzība!

 

Shadow
Slider
avatar
1009
  Подписаться  
Уведомление о

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.