Nekustamie īpašumi – nopietni jautājumi

Vai pats var pārdot vai iegādāties īpašumu? Vai tas būs efektīvi, vai arī varam iekļūt sarežģītā situācijā? Varbūt izmantot padomu no pieredzējuša starpnieka, samaksājot samērīgu komisijas naudu, pie reizes atbrīvojot sevi no pircēju izvērtēšanas un atlases?

Pēdējā laikā skaļākais un briesmīgākais gadījums – dzīvokļu pirkšana Lēņu ielā 5., Liepājā, cilvēkiem zaudējot savus mājokļus. Neapšaubāmi – ir ļoti žēl cilvēku, kuri nokļuva šajā situācijā, un novēlu, lai viņi ar vismazākajiem zaudējumiem atrisinātu radušos sarežģījumus. Ceru, ka arī dome mēģinās rast risinājumu, kas varētu atvieglot situāciju.

Šis gadījums mums pavēra plašāku redzesloku uz esošo situāciju – nekustamā īpašuma nozare ar katru gadu kļūst arvien sarežģītāka, tiek pieņemti jauni normatīvie akti, tie tiek grozīti. Regulējums attiecībā uz naudas izcelsmi un samaksas veidiem prasa pastiprinātu uzmanību. Cilvēkiem, kas  ar to sastopas laiku pa laikam, ir grūti orientēties likuma līkločos. Protams, pats var iziet pirkšanas-pārdošanas procesu, bet var arī palaist garām nozīmīgus aspektus, kas vēlāk var iesist pa kabatu. Iesaku bez kautrēšanās vērsties pie speciālistiem – notāriem, juristiem, starpniekiem. Ja ar notāriem viss ir daudz maz skaidrs, tad pēdējā laikā starpniekiem ir piemērota prasība būt reģistrētiem un apdrošinātiem.

Kompānijai IRestate – SIA Īpašumu Risinājumi un tās vadītājam Kirilam Polovenko ir visas nepieciešamās reģistrācijas, kā arī liela pieredze nekustamā īpašuma jomā. Šī pieredze uzkrāta daudzu gadu garumā, pērkot un pārdodot īpašumus, risinot sarežģītas situācijas. Saņemtās zināšanas ļauj palīdzēt tiem, kas grib pārdot vai nopirkt īpašumu. Ar klientiem mēs sastādam pārdošanas plānu, palīdzam atrisināt juridiskas nianses. Kā arī piedāvājam risinājumus, kas var paaugstināt pārdošanas cenu. Ņemot vērā esošo situāciju, ir vērts griezties pie mums. Mūsu kontakti – tel. 20225473, info@irestate.lv, www.irestate.lv

2
3
1
*Apmaksāta informācija

Теперь ИнфоЛиепая есть и в Телеграм! Подписывайтесь, и следите за актуальными новостями Латвии и Лиепаи на нашем канале Infoliepaja.lv

Если и вы что-то нашли или потеряли, или стали свидетелем необычной ситуации, а может просто хотите поделиться с окружающими важной и полезной информацией, пишите нам на E-mail: redakcija@infoliepaja.lv.

 

Последние новости

0 0 Оценки
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0
Хотелось бы услышать ваши мысли, пожалуйста, прокомментируйте.x
()
x

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.