Ugunsgrēks iznīcināja veterināro klīniku – palīdzēsim to atjaunot!

Liepājā, 2. jūnija naktī ugunsgrēkā izdega veterinārā klīnika DAVET. Ugunsdzēsējiem izdevās izglābt gandrīz visus dzīvniekus, kuri atradās klīnikā, diemžēl pitonu glābt neizdevās.

Klīnika ir izvietota koka, vienstāvu mājā. Uguns nopostīja dārgo medicīnisko aparatūru, dzīvnieku barību, medikamentus un citas lietas, kuras ir nepieciešamas dzīvnieku ārstēšanai. Uguns ir izpostījusi visas veterenārklīnikas iekštelpas.

Ziņas par to, ka ir nodegusi klīnika ātri izplatījās pa visu pilsētu. Pie portāla infoliepaja.lv sāka interesēties klīnikas klienti un klīnikas īpašnieces- dakteres Darjas Filatovas draugi, lai noskaidrotu , kāds atbalsts ir nepieciešams.

“Mēs vienmēr esam vērsušies pie Darjas pēc palīdzības, viņa ir atsaucīga, uzmanīga un izglītota, vai mēs varam kaut kā palīdzēt ? ”  

“Lūdzu palīdziet noorganizēt naudas ziedojumus ” .

“Veterinārārste ir ļoti laba, vienmēr sniegs vērtīgu padomu. Var redzēt, ka ārsts ļoti mīl dzīvniekus. Vai mēs varam kā palīdzēt ? Ļoti vēlos , lai pēc iespējas ātrāk klīnika varētu sniegt savus pakalpojumus ”!

Sazinājāmies ar Darju Filatovu un apmeklējām klīniku. Skats tiešām ir biedējošs. Visas sienas ir melnas kā ogles, ūdens tek no jumta. Lietas, kuras ir daļēji cietušas, ir iznestas laukā, konteiners, kurš atrodas laukā ir jau gandrīz pilns ar pavisam nesen iegādātām vērtīgām un ļoti nepieciešamām lietām dzīvnieku ārstēšanā.

Pati Darja ir šokēta par notikušo. Viņa stāsta, ka pavisam nesen telpās tika veikts remonts un iekārtota mūsdienīga operācijas zāle. Darbs ar dzīvniekiem nav tikai mana profesija, tā man ir visa dzīve! Šinī darbā nepietiek ar akadēmiskām zināšanām un praksi, bet ir nepieciešama individuāla pieeja un intuīcija. Atšķirībā no cilvēkiem, dzīvnieks nekad nevar pateikt kur un kas viņam sāp. Es ļoti mīlu dzīvniekus. Esmu pie sevis izmitinājusi vairākus klaiņojošus un nelaimīgus dzīvniekus. Stāsta Darja.

Un patiešām, arī tagad apkārt Darjai, kura mēģina sakopt pēc ugunsgrēka, apkārt grozās astainās dzīvās radības, kuras ar trauksmi sejā noskatās un jautā: “Viss taču būs kārtībā, vai ne? ”

“Priekš manis tas bija milzīgs šoks, jūs pat nevarat nojaust ”! Tagad lēnām mēģinu to pieņemt. Sākumā man pavisam nolaidās rokas. Domāju, ka tās ir beigas. Tik daudz darba bija ieguldīts un tagad vienā mirklī izpostīts ir viss !

“Bet kas notiks ar klīniku ?”- jautājām mēs.

“Ja man to jautātu vakar, es pat nezinu, ko atbildēt…bet šodien pamodos un sapratu, ka nesaskatu savu dzīvi bez šīs klīnikas. Man zvanīja ļoti daudz cilvēku, lai izteiktu savu līdzjūtību šinī nelaimē, nāk ciemos un atbalsta mani. Sapratu, ka man viss ir jāatjauno. Protams, tam visam, būs nepieciešami ļoti lieli naudas līdzekļi.

Uzzinājusi, ka pie portāla ir vērsušies cilvēki, lai organizētu naudas līdzekļu savākšanu klīnikai, Darja ir jutusies ļoti aizkustināta.

Lai atjaunotu klīniku pēc ugunsgrēka ir nepieciešami ļoti lieli naudas līdzekļi, bet visi kopā mēs varam palīdzēt !

Sniegt palīdzību var, pārskaitot uz kontu

  • SEB BANKA A/S
  • LV70UNLA0050022722811
  • FILATOVA DARJA
  • MAKSĀJUMA MĒRĶIS: ziedojums klīnikai

Теперь ИнфоЛиепая есть и в Телеграм! Подписывайтесь, и следите за актуальными новостями Латвии и Лиепаи на нашем канале Infoliepaja.lv

Если и вы что-то нашли или потеряли, или стали свидетелем необычной ситуации, а может просто хотите поделиться с окружающими важной и полезной информацией, пишите нам на E-mail: redakcija@infoliepaja.lv.

 

Последние новости

0 0 Оценки
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0
Хотелось бы услышать ваши мысли, пожалуйста, прокомментируйте.x
()
x

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.