“HOSPITAL 2012” Nāc un pārvari savas bailes!

“Sen sen atpakaļ briesmigās uguns liesmās,uzliesmoja slimnīca un neatstāja ne mazākās iespejas izglābties. Šausmu mokās aiznesot nevainīgu cilvēku dvēseles tie bija pacienti, medicīnas darbinieki un parastie lazaretes apmeklētāji. Uguni nodzēsa, bet sadegusī ēka tā arī palika tukša. Klīda baumas, ka tuvojoties ēkai, īpaši tumšajās nakts stundās, ieklausoties slimnīcas klusumā var izdzirdēt balsis, kuras sauc pēc palidzības. Runāja, ka izdzīvojušie tomēr tur pat palika un vēl šo balto dien sauc pēc palidzības un apžēlestības, atrodoties melnajā tumsā.

Kas ir VIŅI? Mistiski izglābtie vai dvēseles, kuras ir iesprūdušas laikā?

Gan tiem, gan otriem ir nepieciešama tieši JŪSU palīdzība!”

Ne tik sen mūsu pilsētā ir atvērusies jauna performance, kur izklaidējoši pavadīt brīvo laiku, cīnīties ar sevi un savām bailēm, atklāt sevī jaunas iespēju robežas, tāpat parbaudīt savu draugu uzticību.

To visu piedāvā īstenot jauna šausmu kvest istaba “HOSPITAL 2012”.

Atmosfērisks, mistisks, biedējošs un dvēseli aizraujošs, nervu kutelīgs kvests ar savām mīklām un uzdevumiem neatstās vienaldzīgu nevienu.

Vai jums patīk šausmas? Jūs vēlaties sevi izjust kādu daļu šo briesmu?Izjust šeit un tepat,kas ir bailes un kad katra minūte var būt pēdējā? Atbrīvoties no negatīvām emocijām.citiem vārdiem sakot,saņemt lielisku adrenalīna devu asinīs.Vai jūs visu šo vēlaties?!

Tad jums nekavējoties jānokļūst “HOSPITAL 2012”, kur jau sagaidāmajā telpā sagaidīs savdabīgā Matilde, kura piedāvā jau iegrimt mistiskaja atmosferā, atminēt galveno slimnīcas mīklu un satikties ar visiem mistiskajiem tēliem ar seju pret seju.

Šeit viss ir pa īstam. Laiks paiet bailēs, minūtes ilgst mūžibu vai ari otrādi, laiks paskries ātri, steidzoties pieņemt pareizo lēmumu. Tiek dota tikai viena iespēja. Ja netiksi galā, tad paliksi iesprūdis tur uz visiem laikiem.

Tiesibas uz kļūdīšanos NAV!

Tiesības uz bailēm un emocijām NAV!

Tiesības dzivot – IR!

Organizatori apgalvo, ka šī ideja arī tapusi, lai cilvēki izbēgtu no ikdienas rutīnas un būtu iespēja kopā ar saviem tuvajiem pavadīt kopā interesanti laiku un gūt neaizmirstamus iespaidus kopā, ko iespējams, nekad nebūs piedzīvojuši lidz šim. Un te mūsu izlaušanās istabas, kas piedāvā šo izklaidi par ļoti demokrātiskām cenām: 40 eiro darba dienās (no komandas) un bŗivdienās 50 eiro (no komandas).

Komandām jābūt no 2-5 personām, kas ir sasniegušas pilngadību!

Vai šis nebūtu īstais iemesls beidzot satikties ar draugiem, radiem vai kolēģiem?!

  • Jaunās izlaušanas istabas “HOSPITAL 2012”gaida Jūs Liepājā, Pasta ielā 13.
  • Piezvani uz telefonu +37120067392! Rezervē spēli vai iegādājies dāvanu kartes.
  • Iepriecini savus draugus un sevi, pavadot laiku kopā mistiskajā pasaulē.

Nosaucot VIŅAS vārdu, kuras skaistums ir bīstams un ļoti īpatnējs raksturs; vārdu tās, kurai piemīt pārdabiskas spējas, kura var ietekmēt jūsu zemapziņu; tā, kuru mēs pieminējām rakstā … nosaucot TĀ vārdu un nosaucot VIŅAS lomu šajā spēlē, jums ir iespēja zvanot un piesakot savu rezervāciju, saņemt ATLAIDI!

Теперь ИнфоЛиепая есть и в Телеграм! Подписывайтесь, и следите за актуальными новостями Латвии и Лиепаи на нашем канале Infoliepaja.lv

Shadow
Slider

Последние новости

0 0 оценка
Article Rating
Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0
Хотелось бы услышать ваши мысли, пожалуйста, прокомментируйте.x
()
x

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.