Audzētava SEAWAVE piedāvā rezervēt kaķēnus (video)

Audzētava SEAWAVE piedavā rezervēt kaķēnus.  Audzētava ir sertificēta un reģistrēta World Cat Federation ( WCF ).  Divas meitenes un divas puikas gatavi doties uz jaunajām mājām. Vecāki titulēti izstāžu kaķi. Runcis atvests no Ukrainas. Atverts ukrainas čempiona tituls. Mamma atvesta no Krievijas, atverts čempiona tituls.

Kaķēni jau kopš pirmās dzimšanas dienas atrodas  mūsu  uzraudzībā, aug kopa ar saviem brāļiem un māsām, kas ir svarīgs viņu iemaņu attīstīšanā un savstarpējo sociālo kontaktu izveidē.

Visi brīvi pārvietojas pa māju. Jaukie murrātāji, draudzīgie un labi audzināti. Akurāti un pieradināti izmantot tualetes kastīti. Mazie kaķu bērni jau saņēma obligātās vakcīnas. Ir Eiropas Savienības veterinārās pases un WCF ciltsraksti.

Piegāde iespējama pa Latviju un uz ES dalībvalstīm. Cena ir 600 eiro (ar nosacījumu, ka dzīvnieks ir nopērkams kā mājas mīlulis).

Kont. tālrunis: (+371) 27-703-754, (+371)25-918-620

E-pasts: ludmila-slisarev@mail.ru, osipov1355@mail.ru

Shadow
Slider
avatar
1009
  Подписаться  
Уведомление о

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.