Audzētava SEAWAVE piedāvā rezervēt kaķēnus (video)

Audzētava SEAWAVE piedavā rezervēt kaķēnus.  Audzētava ir sertificēta un reģistrēta World Cat Federation ( WCF ).  Divas meitenes un divas puikas gatavi doties uz jaunajām mājām. Vecāki titulēti izstāžu kaķi. Runcis atvests no Ukrainas. Atverts ukrainas čempiona tituls. Mamma atvesta no Krievijas, atverts čempiona tituls.

Kaķēni jau kopš pirmās dzimšanas dienas atrodas  mūsu  uzraudzībā, aug kopa ar saviem brāļiem un māsām, kas ir svarīgs viņu iemaņu attīstīšanā un savstarpējo sociālo kontaktu izveidē.

Visi brīvi pārvietojas pa māju. Jaukie murrātāji, draudzīgie un labi audzināti. Akurāti un pieradināti izmantot tualetes kastīti. Mazie kaķu bērni jau saņēma obligātās vakcīnas. Ir Eiropas Savienības veterinārās pases un WCF ciltsraksti.

Piegāde iespējama pa Latviju un uz ES dalībvalstīm. Cena ir 600 eiro (ar nosacījumu, ka dzīvnieks ir nopērkams kā mājas mīlulis).

Kont. tālrunis: (+371) 27-703-754, (+371)25-918-620

E-pasts: ludmila-slisarev@mail.ru, osipov1355@mail.ru

Теперь ИнфоЛиепая есть и в Телеграм! Подписывайтесь, и следите за актуальными новостями Латвии и Лиепаи на нашем канале Infoliepaja.lv

Если и вы что-то нашли или потеряли, или стали свидетелем необычной ситуации, а может просто хотите поделиться с окружающими важной и полезной информацией, пишите нам на E-mail: redakcija@infoliepaja.lv.

 

Последние новости

0 0 оценка
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0
Хотелось бы услышать ваши мысли, пожалуйста, прокомментируйте.x
()
x

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.