Ģimene pēc ugunsgrēka zaudēja visu – palīdzēsim viniem!

8. jūlijā Kurzemes novadā notika nelaime – zibens spēriena dēļ, māja, kurā Gutmaņa ģimene dzīvoja vairāk nekā četrdesmit gadus – nodega: Zibens spēriena dēļ aizdegusies dzīvojamā māja un gājis bojā suns.

Kad noticis nelaime 63 gadus vecā Sarmīte un ģimenes mīluļis suns Džina bija mājas. Par laimi, sieviete paspējusi laikus izkļūt no mājokļa ar apdegumiem uz sejas un kājām, bet Džinai nepaveicās – viņa gāja bojā  briesmīgā ugunsgrēkā.

Agris, sievietes vīrs, kurš kādreiz pats strādājis par ugunsdzēsēju, tajā brīdī atrodas kūtī. Viņam neizdevās apstādināt ugunsgrēku, kurš pēc dažām minūtēm iznīcināja visu, kas bija uzkrāts jau vairākus gadu desmitus.

Pēc negadījuma šī mājā pārvērtās par pelniem un ķieģeļu kaudzes. Agris un Sarmīte ir piecu bērnu vecāki. Viņi ir vienkāršie cilvēki, zemnieki, kurie ir smagi strādājuši visu savu dzīvi – tie nekad nav pelnījuši lielu naudu.

Šobrīd viņi dzīvo celtniecības vagoniņā, bez gaismas un apkures. Viņi zaudēja savas mājas, īpašumu, dokumentus, parasto mājas komfortu… viņi zaudēja visu, bez ka mēs nevaram iedomāties savu eksistenci.

Palīdzēsim Gutmaņu ģimenei uzcelt jaunu māju!

Jūs varat pārskaitīt naudu Gutmaņa ģimenei labdarības palīdzības kontā Liepāja:

Biedrība «HelpLiepāja»

Reģ. Nr.: 40008270879

Konts: LV48LATB0002210088953

*ziedojums Gūtmaņu ģimenei

Kontakttālrunis: +371 24 782 180

Теперь ИнфоЛиепая есть и в Телеграм! Подписывайтесь, и следите за актуальными новостями Латвии и Лиепаи на нашем канале Infoliepaja.lv

Shadow
Slider

Последние новости

0 0 оценка
Article Rating
Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0
Хотелось бы услышать ваши мысли, пожалуйста, прокомментируйте.x
()
x

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.