Latvijas Kauss pludmales futbolā – Liepāju pārstāvēs zvaigznes

21. un 22. jūlijā Liepājas pludmalē norisināsies viens no lielākajiem vasaras sporta notikumiem – Latvijas Kauss pludmales futbolā.

Liepājā šis turnīrs norisināsies jau ceturto reizi un šogad apvienos ap 12 Latvijas komandām. To sastāvā Jūs redzēsiet ne tikai amatierus un cilvēkus, kuriem vienkārši patīk futbols, bet arī īstas futbola zvaigznes.

Liepājas godu aizstāvēs jaunā pludmales futbola komanda “Linden City BSC”.

Latvijas Kausa izcīņā Liepājas komandas rindās pirmo reizi Latvijas turnīru vēsturē spēlēs pasaules līmeņa sportisti: Sergejs Stepliani, Mihails Semjonovs un Valentīns Mihailovs (Maskavas CSKA), kā arī Latvijas futbola zvaigznes Deniss Romanovs, Māris Verpakovskis un citi.

Komandas trenera lomu ieņems divkāršais Pasaules čempions – Jegors Šaikovs (2011. un 2013. gadā).

Tevi sagaidīs viss – gan aktivitātes, kurās varēsi piedalīties Tu pats, gan mūzika, gan dejas, gan uzkodas un dzērieni. Par mūziku un pozitīvu noskaņu rūpēsies Dj Gustavito un deju studija “Energy Duck”, bet mazie sporta cienītāji ballēsies un baudīs sporta notikumu kopā ar radošo apvienību “Krāsu karuselis”!

Gaidam Tevi Liepājas pludmalē starp stadionu “Daugava” un Daugavas rezerves stadionu.

Кубок Латвии по пляжному футболу в Лиепае – за наш город играют звезды

avatar
1009
  Подписаться  
Уведомление о

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.