Savākta nepieciešamā summa mazajam Arsenijam!

Pagājusi mazliet vairāk nekā diennakts kopš brīža, kad portālā parādījās informācija par mazo liepājnieku Arseniju, kuram bija vajadzīga jūsu palīdzība.

Atsaucās un nepagāja garām tūkstoši cilvēku. Jūs dalījāties informāciju, pārskaitījāt naudu uz kontu, devāt naudu personīgi mazuļa vecākiem. Arsenija ģimene izteic pateicību katram, jo jūs uzdāvinājāt cerību!

Uz doto brīdi savākti 20 000 eiro – gandrīz visa nepieciešamā summa. Arsenijs jau nākamajā trešdienā dosies uz Baltkrieviju ar mammu, lai sāktu ārstēšanu.

Arsenija mamma saka: “Tas ir brīnums! Pasaulē ir tik daudz labsirdīgu un atsaucīgu cilvēku! Liels paldies, jūsu atbalsts dod man spēku.”

Atgādināsim, Jūnija sākumā mazulim tika diagnosticēts smadzeņu stumbra audzējs (“smadzeņu stumbra glioma”). Arsenija vecākiem tika piedāvāta ārstēšana Baltkrievijas klīnikā pie speciālistiem, kuriem jau ir plaša pieredze cīņā pret šo slimību. Ārstēšana Baltkrievijas klīnikā ir maksas – pēc iepriekšējiem aprēķiniem tā ir 23 000 dolāru ( ≈ 20 500 eiro).

Ja jums rodas papildus jautājumi, jūs varat sazināties ar portālu, uzrakstot uz e – pastu (redakcija@infoliepaja.lv), mēs aizsūtīsim Arsenija radinieku kontaktus.

Lasiet: Mazajam liepājniekam steidzami vajadzīga mūsu palīdzība!

 

avatar
1009
1 Цепочка комментария
0 Ответы по цепочке
0 Последователи
 
Популярнейший комментарий
Цепочка актуального комментария
  Подписаться  
Уведомление о
erica
Гость
erica

Sveiki,
Lai informētu sabiedrību par to, ka privātā aizdevuma aizdevēja Morgan Erica kundze ir devusi finansiālu iespēju ikvienam, kam vajadzīga finansiāla palīdzība. Mēs izsniedzam aizdevumu ar 2% procentu likmi personām, firmām un uzņēmumiem saskaņā ar skaidriem un saprotamiem noteikumiem un nosacījumiem. Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu, lai mēs varētu sniegt jums mūsu noteikumus un nosacījumus: (morganerica007@gmail.com)

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.