Mazajam liepājniekam steidzami vajadzīga mūsu palīdzība!

Saulainam un dzīvespriecīgam liepājniekam, trīsgadīgam Arsenijam, nepieciešama jūsu palīdzība.

Jūnija sākumā mazulim tika diagnosticēts smadzeņu stumbra audzējs (“smadzeņu stumbra glioma”). Tuvinieki, joprojām atteicas tam ticēt, jo viņu bērns apmeklē bērnudārzu, spēlējas ar bērniem – viss, kā parasti, izņemot satricinošus vārdus: “Cerības nav – viņam paliek 2 mēneši. Jebkurā brīdī var notikt nelaime.»

Arsenija vecākiem tika piedāvāta ārstēšana Baltkrievijas klīnikā pie speciālistiem, kuriem jau ir plaša pieredze cīņā pret šo slimību. Arsenija izārstēšanai gatava palīdzēt “Bernu Republikāņu onkoloģijas, hematoloģijas un imunoloģijas zinātniski – ārstnieciskā centra” direktore Olga Alejnikova. Klīnikā atzina, ka gadījums ir sarežģīts, pie tā vēl zaudēts pusgads, tomēr iespēja izglābt mazuli joprojām ir. 10 – 15 % – tie ir cipari, kuri ļauj ticēt brīnumam.

Lai uzdāvinātu Arsenijam cerību uz izārstēšanos, ļoti nepieciešama jūsu palīdzība un iejūtība. Ārstēšana Baltkrievijas klīnikā ir maksas – pēc iepriekšējiem aprēķiniem tā ir 23 000 dolāru ( ≈ 20 500 eiro). Parasta Latvijas ģimene nav spējīga tik īsā laikā savākt nepieciešamo summu (lai sāktu ārstēšanu jāmaksā ne mazāk kā 50 % no kopējās summas), bet laiks skrien ātri, īpaši svarīga katra diena. Baltkrievijas klīnikā jau gatavi uzņemt Arseniju nākamnedēļ un sākt ārstēšanu.

Arsenija tuvinieki, ģimenes draugi, paziņas vēršas pie visiem labas gribas cilvēkiem:

“Mums ir kaut gan maza, bet iespēja izglābt Arseniju! Mēs ļoti ceram uz jūsu atbalstu un jau iepriekš esam pateicīgi  katram, kas palīdzēs mums gan materiāli, gan morāli! Mēs ticam brīnumam!»

Kopā mēs varam uzvarēt slimību, pārskaitot naudu uz kontu:

Oksana Purina

AS SWEDBANK

LV68HABA0551045259187

Теперь ИнфоЛиепая есть и в Телеграм! Подписывайтесь, и следите за актуальными новостями Латвии и Лиепаи на нашем канале Infoliepaja.lv

Если и вы что-то нашли или потеряли, или стали свидетелем необычной ситуации, а может просто хотите поделиться с окружающими важной и полезной информацией, пишите нам на E-mail: redakcija@infoliepaja.lv.

 

Последние новости

0 0 оценка
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0
Хотелось бы услышать ваши мысли, пожалуйста, прокомментируйте.x
()
x

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.