Pirmais “Labdarības plaukts” jau darbojas! (+sižets TV Kurzeme)

Рус

Akcija “Labdarības plaukts” startēja Liepājā, piektdien, 2. februārī un šobrīd uzņem apgriezienus! Aizvadītajās dienās liepājnieki ziedoja ap tūkstoti dažādus pārtikas produktus, sniedzot reālu palīdzību simtiem trūcīgajiem, viss tas notika tikai nepilnas nedēļas garumā, un vienā “Labdarības plauktā”!

“HelpLiepāja” vienmēr zināja ka liepājnieki ir atsaucīgi, un akcija “Labdarības plaukts” kārtējo reizi pierādīja – mūsu pilsētā dzīvo patiešām labsirdīgie, sirsnīgi cilvēki. Un mēs lepojamies par to, ka tieši Liepājā ir pirmā pilsēta mūsu valstī kur šī akcija tika uzsākta ar pozitīvo pieredzi!

Kamēr mūsu brīvprātīgie jaunieši sestdien izplatīja skrejlapas ar aicinājumu piedalīties akcijā, mēs novērojam, ka cilvēki diezgan aktīvi nesa produktus plauktā. Tie bija mūsu liepājnieki dažāda statusa un vecuma, latvieši un krievi, bagāti un ne pārāk – bet visus vienoja vēlme palīdzēt tiem, kam šodien ir grūti!

Gribam arī pateikties masu informācijas līdzekļiem, par to, ka plaši paziņoja par akciju, un liepājniekiem, kuri atbalstija un piedalijas tajā! Un, protams, arī «Liepājas Pētertirgus» vadībai, tiem, kas pirmie atsaucās aicinājumam un atbalstīja šo akciju!

“HelpLiepāja” netaisās apstāties pie sasniegtā, un drīz “Labdaribas plaukti” parādīsies arī citos veikalos mūsu pilsētā. Mūsu mērķis ir tāds – lai akcija “Labdarības plaukts” kļūtu par tradīciju mūsu pilsēta.

Protams, lai to īstenot, ir vajadzīgs arī jūsu atbalsts un palīdzība.

Atbalstīt var, arī ziedojot:

Biedrība  «HelpLiepāja»

Reģ. Nr.: 40008270879

Konts: LV48LATB0002210088953

*ziedojums biеdrībai (Labdarības Plaukts)

(līdzekļi nepieciešami informācijas plakātu, skrejlapu izgatavošanai,  plauktu un produktu iepirkšanai, akcijas informatīvajām atbalstam)

Теперь ИнфоЛиепая есть и в Телеграм! Подписывайтесь, и следите за актуальными новостями Латвии и Лиепаи на нашем канале Infoliepaja.lv

Если и вы что-то нашли или потеряли, или стали свидетелем необычной ситуации, а может просто хотите поделиться с окружающими важной и полезной информацией, пишите нам на E-mail: redakcija@infoliepaja.lv.

 

Последние новости

0 0 оценка
Article Rating
Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0
Хотелось бы услышать ваши мысли, пожалуйста, прокомментируйте.x
()
x

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.