Liepājā uzstādīts pirmais «Labdarības Plaukts»

Mēs zinām, ka dzīve nemēdz būt absolūti ideāla. Un arī šodien cilvēki var iekļūt nepatikšanās, un reizēm paliek viens pret vienu, saskaroties ar nepārvaramām grūtībām. Un ļoti bieži, lai palīdzētu cilvēkam ir nepieciešams vienkārši pasniegt viņam roku.

Mēs visi kaut reiz savā dzīvē redzējām kādu veco sievieti veikalā, kas skaita naudiņu un skatās uz maizes kukuli, viņas acīs var izlasīt : “vai man pietiks naudiņas…?”. Mēs zinām, ka arī ir bērni, kuriem parastā konfekte ir “svētki”, un ir ģimenes kam makaronu iepakojums ir vakariņas.

Šī iemesla dēļ sabiedriskās labdarības organizācijas “HelpLiepāja” valde nolēma sākt akciju “Labdarības Plaukti”. Un šodien, 2.februārī, pirmais plaukts tika uzstādīts Liepājas Pētertirgus paviljonā!

Akcijas mērķis ir vienkāršs pie izejas no pārtikas nodaļas aprīkots plaukts ar informācijas plāksni un aicinājumu ziedot pārtikas produktus trūkumcietējiem (viss, izņemot alkoholu un tabakas izstrādājumus). Savukārt cilvēki, kuri nokļuvuši smaga situācija, varēs bez maksas paņemt nepieciešamos produktus.

Šī viegli īstenojama akcija, kurā var piedalīties ikviens nevienaldzīgs cilvēks, spēj sniegt reālu palīdzību trūcīgajiem un palīdzēt kļūt mūsu pilsētai un valstī vēl labākai!

Pirmajā posmā mūsu brīvprātīgie paši piepildīs plauktus ar produktiem lai iegūtu vajadzīgo dinamiku, tādēļ mēs aicinām ikvienu nevienaldzīgu cilvēku atbalstīt “HelpLiepāja”, pārskaitot līdzekļus uz organizācijas kontu.

Mēs būsim pateicīgi jebkādai naudas summai!

Biedrība  «HelpLiepāja»

Reģ. Nr.: 40008270879

Konts: LV48LATB0002210088953

*ziedojums biеdrībai (Labdarības Plaukts)

(līdzekļi nepieciešami informācijas plakātu, skrejlapu izgatavošanai,  plauktu un produktu iepirkšanai, akcijas informatīvajām atbalstam)

Теперь ИнфоЛиепая есть и в Телеграм! Подписывайтесь, и следите за актуальными новостями Латвии и Лиепаи на нашем канале Infoliepaja.lv

Если и вы что-то нашли или потеряли, или стали свидетелем необычной ситуации, а может просто хотите поделиться с окружающими важной и полезной информацией, пишите нам на E-mail: redakcija@infoliepaja.lv.

 

Последние новости

0 0 оценка
Article Rating
Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять
0
Хотелось бы услышать ваши мысли, пожалуйста, прокомментируйте.x
()
x

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.