Lielākais Ziemassvētku tirdziņš Liepājā: 16. decembrī Liepājas Olimpiskajā centrā

Reklāma

Speciāli Liepājas iedzīvotājiem 16 decembrī tiek rīkots bezmaksas „Liepājas Ziemassvētku tirdziņš”! Liepājas Olimpiskais centrs pārvērtīsies par Ziemassvētku pilsētu zem jumta. Vairāk nekā 200 ražotāju, tirgotāju, lauksaimnieku, dizaineru un radītāju vienuviet piedāvās no ēdieniem līdz apģērbiem. Pilsētas iedzīvotājus un viesus ar īpašiem izstrādājumiem.  No gardiem ēdieniem līdz modīgiem apģērbiem.

16. decembrī no plkst. 10 līdz 17 bezmaksas tirdziņš, kas vērs Liepājas Olimpiskā centra durvis, aicinās gan lielos, gan mazos. Šeit satiksit ražotājus, kuri piedāvās mājas kūkas/kliņģerus, medus raušus, vafeles, tējas, garšvielas, medus džemus, šokolādes utt. Tos, kuri meklēs ne pārtikas produktus, bet svētku atribūtiku, sagaidīs vaska sveces, Ziemassvētku rotājumi, lampiņas, vilnas izstrādājumi, Ziemassvētku pušķi, rokdarbi no lina un filca, dzintara rotas un vēl vairāk.

Ar iespēju iegādāties ko jaunu vilinās arī apģērbu un aksesuāru ražotāji, dizaineri un radītāji, kuri prezentēs ziemas kolekcijas. Tirdziņā satiktie ražotāji laipni atbildēs uz visiem interesējošajiem jautājumiem, konsultēs, sniegs nepieciešamo informāciju un palīdzēs atrast labāko cenas un kvalitātes attiecību.

Izklaide visai ģimenei

„Liepājas Ziemassvētku tirdziņš” bez šaubām kļūs par īpašu izklaidi visai ģimenei. No skriešanas un steigas svētku laikposmā nogurdinātajiem vecākiem būs iespēja uz pasākumu atvest arī savus mazos, kur tos sagaidīs gardumu un dažādu dāvanu bagātība. Īpašus izstrādājumus, ko nepārdod nevienā masu veikalā, kopā ar tuvajiem varēsit izvēlēties bez stresa un steigas jau 16. decembrī Liepājas Olimpiskajā centrā. Pasākums ir bez maksas, tāpēc atnāciet ar visu ģimeni un draugiem.

 Reģistrāciju atradīsiet šeit: festivus.lt +370 670 42441

avatar
1009
  Подписаться  
Уведомление о

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.