22 июля в 10:00 пройдет бесплатная фитнес-тренировка

Популяризируя активный и здоровый образ жизни «VP Fitness and Beauty» совместно с «Ballistic Boxing Club» и «Deva Fitness» организовали летнюю серию бесплатных фитнес-тренировок. Занятия проходят каждую вторые выходные на Лиепайском пляже.

Каждый раз тренировка проходит по-новому. Под руководством опытных инструкторов можно попробовать различные тренировочные приемы. Каждый, как профессионально занимающийся спортсмен, так и начинающие – откроют для себя что-то новое, и конечно проведут это время в кругу прекрасной компании и получат заряд энергии и позитива на долгое время!

Присоединяйся и ты к этой задорной компании! Не пропусти тренировку 22 июля в 10:00.

Сбор в Приморском парке, у памятника Погибшим морякам и рыбакам.

Видео с предыдущей тренировки

Nedaudz ieskatam video no pirmajiem vasaras sērijas bezmaksas projekta fitnesa grupu koptreniņiem…😉💪👍Veicinot un popularizējot aktīvu, veselīgu dzīvesveidu, VP Fitness and Beauty sadarbībā ar Ballistic Boxing Club un Deva Fitness rīko bezmaksas vasaras sezonas āra treniņu sēriju. Nodarbības notiek katru otro nedēļas nogali Liepājas pludmalē. Treniņš katru reizi ir savādāks, lai būtu kā jauns, patīkams izaicinājums kā arī iespēja izmēģināt dažādību fiziskās aktivitātēs. Treniņus organizējam tā, lai ikviens spētu pielāgoties savām spējām un labumu no nodarbības gūtu gan iesācējs, gan profesionālis.Aktīvs dzīvesveids, skriešana, velo u.c. fiziskas aktivitātes paliek arvien populārākas, un svarīgi ir arī papildus stiprināt muskulatūru un attīstīt dažādas fiziskās spējas, ko Jums uzlabot palīdzēs kvalificēti, radoši speciālisti. Izbaudām Liepājas pludmales burvību un foršā, sportiskā kompānijā patīkami izkustamies! Uzsāc dienu ar ko labu, lietderīgu, enerģisku un ar pozitīvām emocījām dodies tālākās dienas gaitās! Pievinojies, seko līdzi pasākumiem VP Fitness&Beauty Facebook lapā un droši pieaicini vēl kādu un esi viens no tiem, kas popularizē sportiskāku un veselīgāku dzīvesveidu! Turpinām labi iesākto un tiekamies jau šonedēļ(08.07.2017.) pie "Vēja Mātes" pieminekļa plkst.10:00! #vpfitnessbeauty #ballisticboxingclub #devafitness #fitness #liepaja

Опубликовано VP Fitness & Beauty 5 июля 2017 г.

avatar
1009
  Подписаться  
Уведомление о

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять

Спасибо!

Теперь редакторы в курсе.